Důležité! Stránky vznikly před určitým časem a některé články tak nemusí obsahovat aktuální informace. Věnujte proto pozornost datu článku.

Americká hypotéka České spořitelny

Americká hypotéka bez registru

17-08-2015

V portfoliu úvěrových produktů největšího českého bankovního domu - České spořitelny - nechybí vedle spotřebitelských úvěrů, kteritních karet nebo hypotéčních úvěrů ani tzv. Americká hypotéka. Tedy půjčka na cokoliv oproti zástavě nemovitosti.

Jaké parametry má Americká hypotéka České spořitelny a jaké jsou její hlavní výhody?
Až 80% z hodnoty nemovitosti

Česká spořitelna Vám na americkou hypotéku půjčí od 150000 Kč výše. Maximální částka je 80% z odhadní ceny nemovitosti, kterou stanoví odhadce ČS. Zastavit můžete nemovitost ve svém osobním vlastnictví, což doložíte nabývacím titulem a výpisem z katastru nemovitostí. Splatnost americké hypotéky České spořitelny je 1 - 20 let. Žádat o ni mohou fyzické osoby starší 18 let s prokazatelným příjmem a s čistými registry dlužníků

Výhody Americké hypotéky České spořitelny

Vedle dlouhé doby splatnosti a tedy velmi příznivé měsíční splátky je zde výhodou také garance stejné výše úrokové sazby po celou dobu splácení. Žadatele o americkou hypotéku ČS potěší také možnost mimořádné splátky bez sankcí či výpisy z úvěrového účtu zdarma.

Peníze na cokoliv

A na co lze americkou hypotéku České spořitelny využít? Jak už bylo řečeno - na cokoliv. Je tak jedno, jestli peníze použijete na renovaci svého bydlení, nákup nového či staršího auta, či koupi družstevního bytu. Je jen na Vás, jak s půjčenými penězi naložíte.
© 2015 Nebankovní-Americká-Hypotéka.cz, všechna práva vyhrazena.
Informace zde uvedené pochází z různých zdrojů. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává žádné úvěry. Kontakt