Důležité! Stránky vznikly před určitým časem a některé články tak nemusí obsahovat aktuální informace. Věnujte proto pozornost datu článku.

Krátkodobé SMS půjčky do výše 5.000 Kč

Americká hypotéka bez registru

24-04-2015

SMS půjčka je skvělý způsob, jak si zajistit peníze před výplatou. Půjčku si zařídíte jednoduše z pohodlí domova nebo odkudkoliv, kde bude signál. Stačí telefonní číslo na poskytovatele a peníze máte za chvíli k dispozici.

Výhody půjčky

Jednou z hlavních výhod SMS půjčky je to, že se jedná o půjčku krátkodobou. Nemusíte se nikomu upisovat na několik let. Půjčíte si peníze do výplaty a až vám za týden výplata dorazí, dluh můžete okamžitě splatit. Dalšími výhodami je například to, že hodně společností nabízí tuto půjčku bez úroků v případě, že si u jejich společnosti půjčujete poprvé nebo to, že vás nikdo nebude kontrolovat v registrech dlužníků.

Doba splatnosti a poskytovatelé krátkodobé půjčky

Krátkodobou SMS půjčku si berete pouze jako záložní zdroj peněz. Očekává se tedy, že jí splatíte do několika dní. Většinou je doba splatnosti jeden až dva týdny. U některých společností získáte dokonce až 45 dní na splacení. Půjčku až na 45 dní poskytuje společnost Ferratum s maximální výší 5000Kč. Dalším poskytovatelem jsou Omegapujcky.cz nebo Perfect Money s. r. o.
Jak zřídit krátkodobou SMS půjčku

SMS půjčka je dostupná kdekoliv, kde je signál. Pro žádost o peníze budete potřebovat pouze telefon, své rodné číslo, číslo OP, adresu a samozřejmostí je jméno a příjmení. Další údaje, které do SMS uvedete, jsou doba splatnosti a výše půjčované částky. Cena SMS není nijak navýšena oproti běžné SMS,,cca tedy za žádost zaplatíte kolem 2 korun. Po zaslání žádosti už pouze počkáte na odezvu o schválení či zamítnutí půjčky. Je téměř jistota, že vám půjčka schválena bude, nemusíte se tedy ničeho obávat.
© 2015 Nebankovní-Americká-Hypotéka.cz, všechna práva vyhrazena.
Informace zde uvedené pochází z různých zdrojů. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává žádné úvěry. Kontakt