Důležité! Stránky vznikly před určitým časem a některé články tak nemusí obsahovat aktuální informace. Věnujte proto pozornost datu článku.

Americká hypotéka bez doložení příjmů

Americká hypotéka bez registru

13-05-2015

Americká hypotéka bez doložení příjmů se od té běžné americké hypotéky liší ve dvou zásadních věcech: nemusíte dokládat svůj příjem standartním způsobem a nemusíte se obávat, že někoho bude zajímat váš záznam v registru.

Postačí čestné prohlášení o vašem příjmu nebo předložení dokumentů, které stvrzují vaše finanční zdroje a majetek.




Pro koho je hypotéka určena? Pro všechny!

Nejčastěji Americkou hypotéku bez doložení příjmů poskytují nebankovní společnosti. Jejich nabídky jsou určeny klientům, kteří potřebují rychle peníze, ale banka jim americkou hypotéku neschválila. Americká hypotéka bez doložení příjmů je dostupná opravdu všem. Žadatelem mohou být ženy po mateřské dovolené nebo začínající podnikatelé. Její dostupnost je kompenzována vyšší úrokovou sazbou, nepotřebujete ale žádného ručitele.

Kolik vám nebankovní společnosti půjčí?

Maximální částka, kterou vám nebankovní společnosti půjčí, se pohybuje kolem 50 % - 80 % odhadní ceny nemovitosti. Vzrůstá však riziko, že při nesplácení půjčky o svou zastavenou nemovitost přijdete. Proto je nutná finanční rezerva. I přes tato rizika je Americká hypotéka bez doložení příjmů skvělým řešením pro lidi s nízkým nebo špatně prokazatelným příjmem!

Na co můžete hypotéku použít?

Tuto hypotéku můžete použít na financování čehokoliv - nákupu auta, motorky, vybavení domácnosti, rozjezdu podnikání apod. Obraťte se s důvěrou na nebankovní společnost a vyplňte na jejích internetových stránkách online žádost. Zkontaktuje vás úvěrový pracovník a poté se dozvíte, zda vám byla hypotéka schválena.








Další informace:

Jaký je rozdíl mezi Americkou a Nebankovní hypotékou?
Jak fungují půjčky bez dokládání příjmů?
Výhody a nevyýhody stavebního spoření
Na co si dát pozor u kreditní karty
XS Půjčka
Jaké jsou možnosti přivýdělku pro nezaměstnané?
SMS půjčky každému - info
Akce Dostupná půjčka 40000 Kč
Půjčka bez nahlížení do registrů
Půjčky do výplaty
SMS půjčky do 5.000 Kč
Svoboda (ne)rozhodování u dnešní mladé generace

Doporučujeme:

Měli jste v minulosti problém se splácením svých finančních závazků a nyní máte negativní záznamy v registrech? Nezoufejte, na trhu existuje také americká hypotéka bez registru, kde je možné si půjčit 100 000 - 3 000 000 Kč až na 15 let.

Splácíte více půjček, úvěrů, kontokorentů, dostáváte se stále více do dluhů a nevíte, jak z toho ven? Pokud máte doložitelný příjem a čisté registry, mohly by se Vám hodit informace o výhodné nebankovní konsolidaci půjček až do výše 300.000 Kč. Více informací naleznete zde.

© 2015 Nebankovní-Americká-Hypotéka.cz, všechna práva vyhrazena.
Informace zde uvedené pochází z různých zdrojů. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává žádné úvěry. Kontakt