Důležité! Stránky vznikly před určitým časem a některé články tak nemusí obsahovat aktuální informace. Věnujte proto pozornost datu článku.

SMS půjčka ihned a úplně každému

Americká hypotéka bez registru

29-04-2015

Pro ty, kdo nedosáhnou na bankovní půjčku, a zpravidla mají i problém s těmi nebankovními, je zde přece jen produkt, který jim umožní si nějaké peníze vypůjčit.

Jedná se o rychlou SMS půjčku, doménu nebankovních společností, která je dostupná téměř každému.

Půjčka na nenadálé menší výdaje

Se SMS půjčkami "úplně každému ihned" neboli „půjčkami do výplaty“ se dnes setkáváme na každém rohu. Jsou ideální pro ty, kterým nečekaný výdaj zamíchal rodinným rozpočtem, a kteří mají pár dní do výplaty. Jako každá další půjčka nejde o produkt pro někoho, kdo nemá z čeho ji splatit, i když podmínky pro její získání jsou mnohem volnější.
SMS půjčka nemívá přísná kritéria

Každá společnost má pro SMS půjčky trochu jiná pravidla. Mnoho z nich si ale své klienty do určité míry prověřuje, takže není pravda, že tuto půjčku může získat úplně každý. Většinou musíte mít pravidelný příjem nebo alespoň nemít záznam v registru dlužníků. Ale i když tyto podmínky nesplňujete, najde se pár společností, které vám možná půjčí. Některé z nich jsou ke klientům benevolentnější, nebo posuzují žádosti individuálně. Někdy záleží i na tom, jak závažný byl prohřešek, který vedl k negativnímu záznamu v registru dlužníků.

Půčka, když potřebujete několik tisícikorun

SMS půjčka vám poskytne maximálně pár tisíc korun. Napoprvé to bývá až 5 000 Kč, při dalších, úspěšně splacených půjčkách, se maximální částka zvyšuje. Maximem bývá u některých společností až 15 000 nebo 20 000 Kč. Pokud ale potřebujete několik desítek tisíc korun, tento produkt pro vás vhodný není. O rychlou půjčku se žádá pomocí SMS zprávy. Většinou si sami určíte dobu, za kterou ji chcete splatit, bývá to od 1 do 30 dní.

Přehledná půjčka s jedinou splátkou

SMS půjčky jsou přehledné, splatíte je pomocí jedné splátky, která zahrnuje danou částku a poplatek za vypůjčení. Tento poplatek je poměrně vysoký, jako odměna za snadné vyřízení bez okolků. Jsou určeny pro splacení z následující výplaty. I když narazíte na společnost, která vám půjčí bez problémů, dobře si rozmyslete, zda tento mikroúvěr zvládnete splatit. Nepůjčujte si, pokud o tom nejste přesvědčeni.
© 2015 Nebankovní-Americká-Hypotéka.cz, všechna práva vyhrazena.
Informace zde uvedené pochází z různých zdrojů. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává žádné úvěry. Kontakt