Důležité! Stránky vznikly před určitým časem a některé články tak nemusí obsahovat aktuální informace. Věnujte proto pozornost datu článku.

Půjčky bez nahlížení do registrů dlužníků

Americká hypotéka bez registru

11-06-2015

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků je určena pro ty, kteří měli v minulosti prohřešky se splácením svých úvěrů a půjček a mají záznam v tzv. registru dlužníků. Kde tuto půjčku hledat a na co bychom si měli dát pozor, aby nám naše dluhy nepřerůstaly přes hlavu?

Dluhová past

V případě že si člověk začne brát jednu půjčku za druhou, může se dostat do úvěrové pasti. Vždy je dobré si dobře vypočítat, zda budu moci firmě danou částku pohodlně splatit a to i v případě že se vyskytnou nenadálé výdaje. Měsíční splátka by tedy měla být natolik nízká, aby nevytvořila potřebu vzít si novou půjčku na splátku existujícího úvěru.
Je třeba zvolit vhodnou měsíční splátku

Jestliže si pak člověk s nízkým příjmem založí více půjček, může se dostat do situace kdy již nestačí vše splatit. Částečné řešení situace může být konsolidace splátek existujících úvěrů do jedná splátky nové firmě. Tato firma umožní zájemci splácet nižší částku po delší časové období. Před zajištěním konsolidace úvěrů je třeba si dobře přečíst podmínky nové firmy a vědět, s čím souhlasím.

Záznam v registru dlužníků nemusí být problém

Pokud je zájemce s nedostatkem peněz v nouzi a potřebuje další půjčku, hledá produkt půjčka bez nahlížení do registru. Bankovní registr dlužníků BRKI je akciová společnost založená bankami. V tomto registru si banky sdílejí informace, zda je ten určitý dlužník zadlužen a má nesplacené pohledávky. Díky registru klientských informací mohou banky zabránit tomu, aby poskytli peníze někomu kdo má špatnou platební morálku - tedy dluhy po splatnosti.

Půjčka bez nahlížení do registru - Americká hypotéka

I nebankovní firmy vkládají do centrálního registru dlužníků informace o neplatičích. Takový záznam může zájemci o úvěr zabránit v získání peněz u mnoha firem. Na internetu však existují i firmy, které peníze poskytnou i při záznamu v registru dlužníků. Příkladem půjčky bez nahlížení do registru je například americká hypotéka. Tento úvěr je založen na zástavě nemovitosti dlužníka. Zástavní právo poskytuje věřiteli jistotu že nepřijde o peníze a dlužníka maximálně motivuje v dodržování dobré platební morálky.
© 2015 Nebankovní-Americká-Hypotéka.cz, všechna práva vyhrazena.
Informace zde uvedené pochází z různých zdrojů. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává žádné úvěry. Kontakt