Důležité! Stránky vznikly před určitým časem a některé články tak nemusí obsahovat aktuální informace. Věnujte proto pozornost datu článku.

Online kalkulátory americké hypotéky

Americká hypotéka bez registru

20-07-2015

Americká hypotéka je spolehlivým řešením pro ty, kteří si potřebují půjčit peníze bez udání důvodu - "na cokoliv" a mohou dát do zástavy svouji nemovitost.

Tímto způsobem lze u banky či nebankovní společnoti získat velmi výhodnou dlouhodobou půjčku s minimání měsíční splátkou. Abychom zjistili, kolik budeme při konkrétní půjčené částce a dané úrokové sazbě platit, můžete použít pro výpočet Americké hypotéky kalkulačku splátek.
Jak taková kalkulačka funguje? V nejjednodušší variantě americkou hypotéku kalkulačkou spočítáme tak, že do kalkulátoru zadáme částku, kterou si hodláme půjčit, dobu splatnosti a úrokovou sazbu, za kterou nám banka nebo nebankovní společnost americkou hypotéku poskytne. Kalkulačka americké hypotéky by nám měla spočítat jak měsíční splátku, tak celkovou částku, kolik na splátkách zaplatíme.

Americká hypotéka - kalkulačka online

Pokud použijeme kalkulačku americké hypotéky na stránách dané banky nebo nebankovní společnosti, nemusíme zadávat úrokovou sazbu - tato hodnota se automaticky do výpočtu dosadí. V některých případech zde zadáváme také celkovou hodnotu zastavované nemovitosti - podle poměru této hodnoty a půjčené částky se totiž může odvíjet úroková sazba. Jiný úrok dostaneme, když si budeme půjčovat 10% z ceny nemovitosti, a jinou v případě půjčky 50% z hodnoty nemovitosti. Ve výpočtu americké hypotéky - kalkulačky - bude záležet také na tom, zda zastavujeme rodinný dům, byt nebo pozemek.

Vše si důkladně propočtěte

Americká hypotéka - kalkulačka je výhodným nástrojem pro výpočet měšíčních splátek a celkové zaplacené částky a než požádáme o konkrétní hypotéku, měli bychom si pomocí tohoto nástroje vše důkladně propočítat. Kalkulátor americké hypotéky naleznete například na této stránce.
© 2015 Nebankovní-Americká-Hypotéka.cz, všechna práva vyhrazena.
Informace zde uvedené pochází z různých zdrojů. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává žádné úvěry. Kontakt