Důležité! Stránky vznikly před určitým časem a některé články tak nemusí obsahovat aktuální informace. Věnujte proto pozornost datu článku.

XS půjčka splatná do 3 měsíců

Americká hypotéka bez registru

17-06-2015

Jsou vám sympatické malé nebankovní půjčky, ale děsí vás poněkud krátká doba jejich splatnosti? Peníze musíte většinou vrátit do měsíce, a pokud se něco pokazí, máte potíže. Na trhu chyběla půjčka, na jejíž splacení by klienti měli více času.

Proto společnost Provident přišla s XS půjčkou, kterou můžete splatit do tří měsíců. Má řadu výhod a své příznivce si určitě najde.
Malá půjčka s velkým potenciálem

XS půjčka je férovým produktem na finančním trhu. Nezatajuje výši poplatků, není poskytnuta naprosto každému bezhlavě a nabízí možnost splacení za 3 měsíce. Zažádat můžete o 2 000 až 15 000 Kč. Stačí vyplnit online žádost na stránkách společnosti, vybrat výši půjčky pomocí posuvníků, rozvrhnout její splácení a žádost odeslat. Vybrat si můžete variantu týdenních nebo měsíčních splátek.

Schválení půjčky a její vyplacení

Po odeslání žádosti budete kontaktováni pracovníkem společnosti Provident, s nímž si domluvíte další postup. Někomu vyhovuje více výplata peněz v hotovosti, ale většinou se částka zasílá na bankovní účet. Nicméně možnost získat hotovost, a to třeba i o víkendu, rozhodně není u těchto malých půjček obvyklá, takže i tímto XS půjčka mezi ostatními vyniká. Musíte ale počítat s vyšší cenou za tento způsob půjčení financí.

Půjčka bez registru a dokládání příjmu

XS půjčka je velmi dostupná, není třeba dokládat výši příjmu, nenahlíží se do registru dlužníků. Nicméně úplně každý ji nezíská, což je ale pouze opatření pro to, aby nedocházelo ke zbytečným problémům se splácením. Určena je pro žadatele, kteří potřebují co nejrychleji nižší obnos, ale nevyhovuje jim krátká splatnost jeden měsíc. Navíc cena za tuto půjčku je více než přijatelná a výše splátek ani příliš nezatíží rodinný rozpočet.
© 2015 Nebankovní-Americká-Hypotéka.cz, všechna práva vyhrazena.
Informace zde uvedené pochází z různých zdrojů. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává žádné úvěry. Kontakt