Důležité! Stránky vznikly před určitým časem a některé články tak nemusí obsahovat aktuální informace. Věnujte proto pozornost datu článku.

Dostupná půjčka 40000 Kč - akce ihned

Americká hypotéka bez registru

13-07-2015

Získání půjčky pro lidi, kteří jsou bez práce a jsou evidováni na ÚP je komplikované. Banky a nebankovní společnosti pochopitelně nechtějí půjčit peníze někomu, kdo nemá dostatečný příjem ze zaměstnání a je odkázán pouze na podporu v nezaměstnanosti.

Tzv. soukromý investor nezaměstnanému sice půjčí, ale pro vysoká rizika takovouto půjčku nelze zcela doporučit. Otázka tedy zní: poskytuje nějaká solidní a renomovaná nebankovní společnost půjčku 40000 v akci ihned i pro lidi na ÚP?
Malé dostupné půjčky

Odpověď je ano. Ale vezměme to popořadě. V oblasti nebankovních půjček mají možnost získat úvěr i lidé, kteří nemohou prokázat svůj příjem. Jedná se především o malé půjčky do výplaty, které díky nízké půjčené částce nepožadují tolik formalit, jako jiné úvěry. Tyto půjčky se obejdou jak bez ručitele, tak bez ručení nemovitostí nebo prokazování účelu použití peněz. Nicméně je zde suma, kterou lze získat, omezena na 5000, případně na 10000 Kč. U větších částek - 20000, 30000, 40000 nebo 50000 Kč se budeme muset obrátit jinam.

Půjčka 40000 bez registrů

Některé nebankovní firmy Vám půjčí 40000 Kč například i v případě, že jste měli v minulosti drobné problémy se splácením svých závazků a máte záznam v registrech dlužníků. Většinou ale požadují doklad o pravidelném příjmu. Jestliže pravidelný příjem nemáte, budou po Vás požadovat zajištění ručitele. Pokud tedy máte známého nebo příbuzného, který je ochoten se za Vaši půjčku zaručit, můžete i bez prokazatelného příjmu získat úvěr.

Půjčka pro s ručením nemovitostí

Lepší variantou, jak mohou získat půjčku 40000 v akci ihned i lidi na ÚP, je požádat o půjčku s ručením nemovitostí - tedy o tzv. americkou hypotéku. Nebankovní firmy jsou tyto úvěry ochotny poskytnout i bez dokladu o příjmu. Zkrátka Vám věří, že jste dostatečně zodpovědní na to, abyste svým závazkům dostáli a půjčku řádně spláceli. V opačném případě totiž můžete o zastavenou nemovitost přijít. Pokud si ale ohlídáte všechny možné rizika, máte šanci získat půjčku s velmi výhodným úrokem a nízkou měsíční splátkou.
© 2015 Nebankovní-Americká-Hypotéka.cz, všechna práva vyhrazena.
Informace zde uvedené pochází z různých zdrojů. Provozovatel webu neposkytuje ani nezprostředkovává žádné úvěry. Kontakt